• Свеж
Комбинезони За Жени Летни Фустани Возбудливи Свечени Ромпери Без Ракави Вратоврска Половината Лабава Одговара На Едноделни Комбинезони

Комбинезони За Жени Летни Фустани Возбудливи Свечени Ромпери Без Ракави Вратоврска Половината Лабава Одговара На Едноделни Комбинезони

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 102-112см/40.16-44.09 "Половината : 82-92см/32.28-36.22" Должина : 136см/53.54 " ① МАТЕРИЈАЛ со висок квалитет, мала тежина, дише, мешавина од брчки, правете секогаш да се чувствувате меко и удобно кога го носите овој комбинезон. Елегантен и симпатичен, КОЈ Е ЗАДОЛЖИТЕЛЕН Предмет во вашата гардероба. Карактеристика : Едноделни Комбинезони Без Ракави, Два Џебови, Еднобојна, Цветен Принт, Комбинезон Со Долги Панталони, Трегери, Лабаво Вклопување, Секојдневен Стил. Натпревар : Одлично Со јакна, патики, Сандали, Потпетици и капа на Плажа за надворешна облека. Совршен комбинезон за вашето лето. Носете кардиган преку широк комбинезон за нозе, облечете се на ладно време. Повод : едноделен моден долг комбинезон погоден за плажа, секојдневен, дневна облека, одмор, канцеларија, улична облека, коктел, секојдневен живот, шопинг, дружење. Quessive service qurve прво се придржуваме до клиентот. Ќе ви донесеме висококвалитетна услуга по продажбата. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно кажете ни. Ние ќе одговориме на вашето прашање во рок од 24 часа, ви благодариме за посетата на нашата продавница.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата