• Свеж
Подарок Торба Дедо Мраз Божиќ Декорација Со Црвена Врвка Јаже Ремени Подароци За Момчиња Девојчиња Деца Стар Човек

Подарок Торба Дедо Мраз Божиќ Декорација Со Црвена Врвка Јаже Ремени Подароци За Момчиња Девојчиња Деца Стар Човек

DEN 180.64
Стока
Достапно е за нарачката

Карактеристики : Издржлив Материјал : Нашите новогодишни украси се изработени од еколошки материјал, без мирис и сигурен, лесен и едноставен за носење, еднократно, не е лесно да се расипе или избледи.Празнична Атмосфера : Ставете ја оваа торба за подароци на дедо Мраз на вашата маса за да кажете "Среќен Божиќ" во текот на специјалниот ден, забавувајте Се На Божиќ!Повеќекратна Употреба : Не Само За Божиќ! Тоа може да биде убава празнична Божиќна декорација на вашата маса, симпатична Торба За складирање На дедо мраз за мали предмети и торба за бонбони за секојдневна употреба на децата.Одличен Избор За Подароци : овие слатки И празнични новогодишни украси се совршени за роденденски подарок на жена и девојки, подарок За Денот на Вљубените или денот на Мајката или чувајте го за себе.Обезбедување квалитет : нашиот производ дефинитивно ќе го освои вашето срце со својот висок квалитет! Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Спецификации : Материјал : Неткаен Материјал : Издржлив Материјал од 56*35 см : Нашите новогодишни украси се изработени од издржлива неткаена ткаенина, без мирис и сигурна, лесна и едноставна за носење, светли бои кои изгледаат одговараат на сончевото небо и вашето убаво расположение. Празнична Атмосфера : Божиќ доаѓа. Оваа забавна и креативна Божиќна чанта не е само за складирање, а може да се користи и како украс на масата, додавајќи повеќе празнична атмосфера во вашата куќа. Повеќекратна Употреба : Не Само За Божиќ! Тоа може да биде убава празнична Божиќна декорација на вашата маса, симпатична Торба За складирање На дедо мраз за мали предмети и торба за бонбони за секојдневна употреба на децата. Одличен Избор За Подароци : овие слатки торби за Дедо Мраз се одлични подароци и за момчиња и за девојчиња, дури и на возрасните ќе им се допадне. Обезбедување квалитет : Нашиот производ ќе ве импресионира со својата ефикасност и висок квалитет! Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата