• Свеж
Краток Ракав Ромпер Машки Штанд Јака Повик Цврст Долг Ракав Памук Лен Кошула Копче Кошула

Краток Ракав Ромпер Машки Штанд Јака Повик Цврст Долг Ракав Памук Лен Кошула Копче Кошула

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Сезона : Цела сезона. Пол : Мажи. Материјал : Памук/Лен. Декорација : Цврсто/Копче. Должина На Блуза : Редовна. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Јака : Стојат Јака. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневно/Секојдневно. Силуета : Лабава. Што добивате : 1 * Мажи Кошули Сценска Облека Музичари Големи Високи Машки Кошули Табела Со Големина : . Големина : С САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 104см/40.94" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 58.5 см/23.03" Должина : 74см/29.13"Големина : М САД : 10 ЕУ : 40 БИСТА : 109см/42.91" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 59см/23.23" Должина : 75см/29.53"Големина : л сад : 12 еу : 42 биста : 114см/44.88" рамо : 50см/19.69" ракав : 59.5 см/23.43" должина : 76см/29.92"Големина : xl сад : 14 еу : 44 Биста : 119см/46.85" рамо : 52см/20.47" ракав : 60см/23.62" Должина : 77см/30.31"големина : Ххл сад : 16 еу : 46 биста : 124см/48.82" рамо : 54см/21.26" ракав : 60.5 СМ/23.82" должина : 78см/30.71"Големина : хххл сад : 18 еу : 48 Биста : 129см/50.79" рамо : 56СМ/22.05" ракав : 61см/24.02" должина : 79см/31.10" [карактеристики]модниот дизајн ве прави попривлечни. Обични Памучни Маици За Мажи Мажи Ромпер Комбинезон. [Големина]Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите . Празна Маица Лабава Летен Врв. [Материјал]Изработен е од Убави Квалитетни Материјали, Доволно Издржлив за Секојдневно Носење. Копче Блуза Кошули За Мажи Долг Ракав. Машката Кошула Е Лесна За Колокација и Може Да Биде Добро Усогласена со Хеланки, Фармерки и Шорцеви. Лабава Кратка Ултра Памук.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата