• Свеж
Жени Рингспун памук нано - Маица СЛ

Жени Рингспун памук нано - Маица СЛ

DEN 271.84
Стока
Достапно е за нарачката

4.5 мл., претходно намален 100% памук со прстен, 26 синглови контурирани и странично споени за женска јака со двојна игла, ракави и долен хемсет-во етикета на вратот без ребра ханес Жени 100% Памучна Нано-Маица SL04 (10 ПАКУВАЊЕ).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата