• Свеж
Полнеата на San Diego Chargers Deluxe Grill Cover

Полнеата на San Diego Chargers Deluxe Grill Cover

DEN 651.04
Стока
Достапно е за нарачката

Покривот на San Diego Chargers Deluxe Grill ви овозможува да ја заштитите вашата единица од елементите. Тој е конструиран со тешки винил материјал, дизајниран да одговара на широк спектар на скари за гас. Оваа трајна насловна на скара NFL вклучува лого, име и бои на Team Light Bolt. Полначи на Сан Диего Делукс Грил Покрие : Тешка засилена обвивка за винил скара. Мерки за покривање 68 "x 21" x 35 ". Дизајнирани да одговараат на повеќето скари за гас. Отпорен на временски услови. Помага во продолжување на животот на скара. Заштитува од елементите. Се отпекува пукање. Оваа винилска скара на капакот ги вклучува името на тимот, логото и боите. Погодно е за секој страствен обожавател на полначи во Сан Диего.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата