• Свеж
Продавницата со креми го мешаат сунѓер Ханами Хипо, 1 парчиња

Продавницата со креми го мешаат сунѓер Ханами Хипо, 1 парчиња

DEN 143.84
Стока
Достапно е за нарачката

Мулти-намена сунѓер за беспрекорно мешање што ја задржува шминката на лицето и ги задржува вашите раце без хаос! Уникатна форма и ексклузивен материјал обезбедува беспрекорна, без низа апликација со минимален отпад од производот; Користете го со буквари, темели, прав, руменило од крем и кој било друг производ за тен; Се одликува со структура на отворена клетка која се полни со мали количини вода кога е влажна; Сунѓер се враќа во првобитната големина кога воздухот се суши.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата