• Свеж
Трговска марка ликовна уметност црвени црвени лалиња платно уметност од Курт Шафер

Трговска марка ликовна уметност црвени црвени лалиња платно уметност од Курт Шафер

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Црвени црвени лалиња“ платно уметност од Курт Шафер : Уметник : Курт Шафер. Тема : Цветни и ботанички. Стил : современ. Тип на производ : галерија обвиткано платно уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата