• Свеж
Нулум Сабрина Апстрактна геометриска килим за зајдисонце, 5 '8', сива

Нулум Сабрина Апстрактна геометриска килим за зајдисонце, 5 '8', сива

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Оставете ја вашата соба да заблеска со овој спокоен, но апстрактен дизајн кој имитира мирно изгрејсонце. Машински изработени од свилен мек синтетички материјал, овој килим е совршен за вас ако излевањето и редовниот сообраќај на нозете се на врвот на вашиот ум. • Nuloom Sabrina Апстрактна геометриска зајдисонце област килим • Машината направена • Направена во мисирка • Материјал : 100% полипропилен • Поддршка : лизгање јута • Поставување : затворен • Препорачани простории : спална соба, трпезарија, дневна соба, ходник, кујна.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата