• Свеж
Стол Нога Капа Гумени Нозе Заштитник Рампа Мебел Маса Покрива Тркалезна Дното

Стол Нога Капа Гумени Нозе Заштитник Рампа Мебел Маса Покрива Тркалезна Дното

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Карактеристики : * сосема нов и квалитетен*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*молчете : спречете ја масата и столчињата да прават бучава.*Заштитете го подот : кога преместувате мебел, спречете гребење на подот.* Разноврсна : не само што може да помогне во намалувањето на бучавата, туку може да се користи и за прилагодување на нерамни маси и столови.*Не се лизга : не е лесно да падне, отпорен на абење и мек.Спецификации : *Боја : Проѕирно бело*Материјал : Пвц*Форма : Кружен * Дијаметар : 16мм, 19мм, 25мм, 30ммпакувана Содржина : 16*Капа На Капакот На Ногата На Столот : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Сосема нов и висококвалитетен Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив. Ве молиме проверете ја големината на производот, моделот и проверете дали може да се користи пред купувањето. Кога ќе наидете на проблеми, ве молиме контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме да ги решите. Дали производот ве задоволува, сакаме да го слушнеме вашето мислење. Секој клиент може да ужива 30 дена наплата или замена за Оштетени/Квалитетни Проблеми.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата