• Свеж
CaComMARK Pi Женски Костум Поставува Дозвола Лето Еднобојни Врвови Без Ракави Панталони Костум

CaComMARK Pi Женски Костум Поставува Дозвола Лето Еднобојни Врвови Без Ракави Панталони Костум

DEN 287.84
Стока
Достапно е за нарачката

Жени Обични Летни Цврсти Тркалезни Врвови Без Ракави И Долги Панталони Suit Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилски и дизајн ве прават попривлечни 3.It е многу погоден за забава.4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5.Носењето на Овие Врвови ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби. Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Забавен : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Врвови+1 ПАРЧИЊА Панталони Големина.USUKEUBust Top Должина Hanghxlx-Голем101440106cm/41.73"46cm/18.11 " 82cm/32.28"122cm/48.03"103cm/40.55" Големина : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 106cm/41.73 "Горната Должина : 46cm/18.11" Половината : 82cm/32.28 "Колк : 122cm/48.03" Панталони Должина : 103cm/40.55 " Костум Сетови За Жени Плус Големина Дозвола. Женски Краток Ракав 2 ПАРЧИЊА Поставува Дозвола; Погоден за секоја Пригода. Задолжително Во Вашата Гардероба.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата