• Свеж
Бини Бу Девојки Малку Леона Леопард Бини Бу Возбуда Пижами Краток Сет, Сина, 4 5

Бини Бу Девојки Малку Леона Леопард Бини Бу Возбуда Пижами Краток Сет, Сина, 4 5

DEN 623.68
Стока
Достапно е за нарачката

Ова 2 парче тај Бини бу возбуда пижами краток сет е симпатична! Со Леона Леопардот со нејзиниот потпис големи очи на врвот на ракавот од возбуда и цела шема за печатење на леопард на шорцевите со рафли, овие пј се бу-тифул! За прашања во врска со големината, ве молиме погледнете ја табелата со големини. Шорцеви со леопард печатење со еластичен појас. Удобно и издржливо. Официјално Лиценциран Производ.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата