• Свеж
Бебе Девојка Облека Мало Дете Ракави Ромпер Цврсти Ребрести Надвор Рамо Комбинезон Појас Половината Торба Момче Облека

Бебе Девојка Облека Мало Дете Ракави Ромпер Цврсти Ребрести Надвор Рамо Комбинезон Појас Половината Торба Момче Облека

DEN 239.84
Стока
Достапно е за нарачката

Големина : 90 Препорачана Возраст : 12-18 Месеци Биста : 48см/18,90" Должина : 45см/17,72" Големина : 100 Препорачана Возраст : 18-24 Месеци Биста : 50см/19,69" Должина : 48см/18,90" Големина : 110 Препорачана Возраст : 2-3 Години Биста : 52см/20,47" Должина : 51см/20,08" Големина : 120 Препорачано возраст : 3-4 Години Биста : 54см/21.26" должина : 54см/21.26" големина : 130 препорачана возраст : 4-5 Години Биста : 56см/22.05" должина : 57см/22.44" мали девојчиња без ракави ромпер Цврсто Ребрести Комбинезон за рамо појас облека за половината карактеристики : деца подароци за денот На вљубените за Училишни Девојки. бохо бебе девојка облека 6-9 месеци. бебе момче облека 6-9 месеци. бебе боди долг ракав во собата. облека за девојчиња 4т.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата