• Свеж
Зодани Мажи Обични Патики Спортски Патики Фитнес Тренингот Атлетски Чевли Мажи Трчање Чевли Одење Лесни Тренери За Удобност Бела 5.5

Зодани Мажи Обични Патики Спортски Патики Фитнес Тренингот Атлетски Чевли Мажи Трчање Чевли Одење Лесни Тренери За Удобност

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Опис : Пол : Мажи, Маж, Малестил : Атлетски Чевли, Патики, Тренери, Чевли За Трчање, Секојдневни Патики, Спортски Чевли Тип На Шема : Еднобојна Боја : Сива, Црна, Црна Бела (По Избор)Големина : САД 5.5, САД 6, САД 6.5, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, САД 9, САД 9.5, САД 10 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Пуутсол Материјал : Тип на Мдхил : Рамно Прицврстување : Тип На Чипка На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, Внатрешни, Надворешни, Спортски КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Водоотпорен стп горен со мрежеста крпа поставата нуди крајна дишење.2. Редовно вклопување, конструкција со врвки.3. Мд надворешниот ѓон помага да се испорача подобра влечна сила и издржливост, обезбедува зафат.4. Еластичниот ѓон обезбедува поддршка и апсорпција на удари обезбедуваат удобност при трчање.5. Овие чевли не само што можат да ве следат за да одите и да стоите долго време, туку и да се забавувате повеќе во спортот. Како што се : пешачење, трчање, тенис, модна облека, работа, секојдневен, ресторан, шопинг, патување, возење, тренинг, тренер за фитнес крст, теретана, затворен простор, атлетски спорт и така натаму.Содржина на пакетот : 1 Пар Мажи Патики (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот3. Ве молиме дозволете 1-3мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил : мажи атлетски чевли, секојдневни патики, удобни чевли за трчање за мажи, лесни дизајнерски чевли за мажи, модни машки чевли за трчање, чевли за пешачење за мажи. Удобна влошка : прилагодете се на стапалата дизајнирајте ја влошката за удобност, апсорбирајте шок и намалете го стресот на стапалата со секој чекор. Водоотпорен горен дел : Овие патики прифаќаат модна стп горна и мрежеста ткаенина,облога што дише за систем за дишење, циркулација за да ги одржувате нозете суви и свежи. Ѓон против лизгање : мд ѓон, шема што не се лизга, лесен ѓон со дизајн на текстура за стабилно влечење. Применливи прилики : Џогирање, трчање, пешачење, пешачење, на отворено, забава, спорт ,внатрешен, надворешен, секојдневен и тренд секоја пригода итн.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата