• Свеж
Хави Облечи Пумпа Кристално Принцеза Фустан Чевли

Хави Облечи Пумпа Кристално Принцеза Фустан Чевли

DEN 284.64
Стока
Достапно е за нарачката

Оваа пумпа за девојки има дизајн на лак со златна основа вештачки дијаманти и бисер. Токите се исто така златни. Сите чевли трепкаат трепкаат трепкаат од прстите до глуждовите. Токму она што малку принцеза сакаат да носат. . Потпетиците се дебели и безбедни. Со својот гумен ѓон, не е лесно да се лизне и падне. Материјалот е цврст и лесен воопшто, така што чевлите може да се користат и секојдневно. Големината се движи од мали деца до мали девојчиња. . . Што добивате : . . Убава кутија за чевли со пар пумпа внатре. . Одлична услуга за клиенти на добро напишан англиски јазик во рок од 24 часа доколку е побарано. . ПРОДАВАЧОТ исполнет USPS превозот (

Особините

Најдобрите понуди во категоријата