• Свеж
Голф Здолништа За Женски Скорт Лесен Здолниште За Трчање Тенис Голф Тренингот Спортско Здолниште Зелено

Голф Здолништа За Женски Скорт Лесен Здолниште За Трчање Тенис Голф Тренингот Спортско Здолниште Зелено

DEN 495.84
Стока
Достапно е за нарачката

Женски Скорт Лесен Здолниште За Трчање Тенис Голф Тренингот Спортски Здолништесезона : Алгендер : Женски Материјал : Полиестердекорација : Необлечена Должина : Редовна Должина : Тип На Кратка Шема : Цврст Стил На Боја : Мода,Каузална Тежина : 140-180гр (С-ХХЛ) Карактеристики : Здолниште Надворешно : 92% полиестер,8% спандекс + Шорцеви Внатрешно : 92% полиестер 8% Спандекс.Дише И Кул Двојни Слоеви : тениски здолништа со вградени шорцеви, ви даваат одредена сигурност од спортско/Еластично затворање Едниот Страничен Џеб : голем страничен џеб на внатрешните мрежести шорцеви погоден за вашиот телефон или топки. Висок Струк : Еластичниот струк може да го скрие стомакот и да остане на место,воопшто да не се тркала надолу,така што ќе можете да уживате во слабиот тенис. Прилики : атлетските скортови се одлични за тенис ,голф ,пливање, одбојка,бадминтон,трчање,џогирање велосипедизам,плажа и секојдневен.Пакетот вклучува 1 парчиња Здолништа За Култури Летни Фустани За Жени 2023 година. Свадба Гостин Фустани За Жени. Макси Фустан За Жени. Сарафани За Жени. Плус Големина Летни Фустани. Свечени Фустани За Жени Голф Здолништа За Жени. Женски Скорт Лесен Здолниште За Трчање Тенис. Голф Тренингот Спортски Здолниште. Зелена. Традиционални Абаја. Полиестер. Кратко Мини Здолниште. Здолниште Надворешно : 92% полиестер, 8% спандекс + Шорцеви Внатрешно : 92% полиестер 8% спандекс.Дише И Кул Двојни Слоеви : тениски здолништа со вградени шорцеви, ви даваат одредена сигурност од спортско/Еластично затворање Едниот Страничен Џеб : голем страничен џеб на внатрешните мрежести шорцеви погоден за вашиот телефон или топки. Висок Струк : Еластичниот струк може да го скрие стомакот и да остане на место,воопшто да не се тркала надолу,така што ќе можете да уживате во слабиот тенис. Прилики : атлетските скортови се одлични за тенис ,голф ,пливање, одбојка,бадминтон,трчање,џогирање велосипедизам,плажа и секојдневен.Пакетот вклучува1пц Здолниште За Култури.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата