• Свеж
Ифшаион Комбинезони Женски Двојни Џебни Ѕвезди На Денот На Независноста И Пруги Женски Комбинезони, Ромпери И Комбинезони Широки Комбинезони За Жени Лабава Фит Мо

Ифшаион Комбинезони Женски Двојни Џебни Ѕвезди На Денот На Независноста И Пруги Женски Комбинезони, Ромпери И Комбинезони Широки

DEN 199.52
Стока
Достапно е за нарачката

Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина.Овие Комбинезони Жени се изработени од висококвалитетна ткаенина погодна за кожата, мека и пријателска за кожата, удобна за носење.Женските Комбинезони, Ромпери И Комбинезони можат лесно да се комбинираат со лабави маици, камизоли, блузи за резервоари, тренери и сандали, совршени за излегување, работа, дома, секојдневно носење, одмор, одмор, забава, нека бидете најсветли во толпата! Таа е погодна за пролет, лето и aut. Жени Дами Модни Жени Секојдневен Независност Печатени Рамо Копче Суспендер Комбинезони Широк Џеб Нога Панталони. Карактеристики : . 1.Карактеристики : Комбинезони,Џеб,Секојдневен и Удобен,тренд и Моден дизајн,Секојдневни Панталони. 2.Материјал : Полиестер. Изработени од ткаенина,лесни меки и удобни. 3.Стил : Модни И секојдневни Панталони, Удобно Слободно Време, Совршено За домашно носење или носење сон како пижами панталони, лежење наоколу или активности на отворено. 4.Повод : Секојдневен,Плажа,Облека за Спиење,Роденден,Запознавање,Забава, за работа, домашен Одмор И.Погоден За Сите сезони . ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Четири Сезони. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, секојдневно. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатени. Стил : Секојдневен, Моден, Удобен. Должина : Долго. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Женски Комбинезон.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата