• Свеж
Четири Сезони Кондензатор Вентилатор Мотор Собранието за 00-BMW X5

Четири Сезони Кондензатор Вентилатор Мотор Собранието за 00-BMW X5

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Склопување На моторот На Вентилаторот на кондензаторот : 00-06 Бмв Х5, 04-06 Бмв Х3 Четири Сезони Склопување На Вентилаторот За Ладење На Моторот 76164 Дополнителни Карактеристики Материјал : Пластика / Метал. Одговара Изберете : 2000-2006 Бмв Х5 2004-2006 Бмв Х3 6 Цил 3 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата