• Свеж
Мачка Со качулка Со Капак Издржлив Фиока За Отпадоци Од Мачки Против Прскање Со Качулка Жолта

Мачка Со качулка Со Капак Издржлив Фиока За Отпадоци Од Мачки Против Прскање Со Качулка Жолта

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Мачка Со качулка Со Капак Издржлив Фиока За Отпадоци Од Мачки Против Прскање Со Качулка Жолта.Целосно затворената мачка е изработена од лесен издржлив материјал, издржлив за долго време на сервирање и совршен за внатрешна употреба. Големина 50смх36смх36см/19, 69инхх14, 17инхх14, 17инч.Тоалетот за мачки со капак е простран, против прскање, отстранлив, лесен за чистење и може слободно да се движи внатре, големите мачки исто така можат да ја користат оваа мачка (во рок од 10 килограми).Затворениот послужавник за ѓубре за мачки има голема педала што протекува песок со лице и влезна завеса со голем дијаметар, што им олеснува на мачките да влегуваат и излегуваат, а ѓубрето за мачки не е лесно да се излезе.Мачката со качулка може да се користи и како полузатворена без горниот капак. Лесно за чистење и замена на ѓубрето за мачки.Качулката за мачки е одличен подарок за семејството, пријателите, љубовниците итн. кој има мачка.Целосно Затворена Мачка Со Капак Голем Послужавник. Качулка Мачка Тоалет Чистење Писе Ѓубре Послужавник. Мачки За Мачки Во Затворен простор Кити Покриени. Куќа Со Врата Материјали Обука. Маче Затворен Целосно Затворен Тоалет Кутија Еднократно. [Одличен Подарок] : качулката за мачки е одличен подарок за семејството, пријателите, љубовниците итн. кој има мачка. [Дизајн] : затворениот послужавник за ѓубре за мачки има голема педала што протекува песок со лице и влезна завеса со голем дијаметар, што им олеснува на мачките да влегуваат и излегуваат, а ѓубрето за мачки не е лесно да се излезе. [Висококвалитетен Материјал] : целосно затворената мачка е изработена од лесен издржлив материјал, издржлив за долго време на сервирање и совршен за внатрешна употреба. Големина 50смх36смх36см/19, 69инхх14, 17инхх14, 17инч. [Цврст] : мачката со качулка може да се користи и како полузатворена без горниот капак. Лесно за чистење и замена на ѓубрето за мачки. [Карактеристики] : тоалетот за мачки со капак е простран, против прскање, отстранлив, лесен за чистење и може слободно да се движи внатре, големите мачки исто така можат да ја користат оваа мачка (во рок од 10 килограми). Табела со големини : 50cmx36cmx36cm/19. 69inchx14. 17nchx14. 17nchpackage Вклучува : 1 Мачка Забелешка : ве Молиме дозволете малку грешки поради рачно мерење и различни монитори.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата