• Свеж
Метална СИНО-ЗЕЛЕНА Лагуна ХАРТИЈА 32Т Лесна Повеќекратна Употреба-ПК -- Бисерна Преклоплива Метална Хартија-Одлична За Бизнис, Хартиени Цвеќиња

Метална СИНО-ЗЕЛЕНА Лагуна ХАРТИЈА 32Т Лесна Повеќекратна Употреба-ПК -- Бисерна Преклоплива Метална Хартија-Одлична За Бизнис,

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Име на боја : Сино-Зелена Лагуна . . Содржина Влакна : Девствени Влакна . Гсм / основа тежина : 120 ГСМ (81лб Текст). Дебеломер( Август) : 6.0 . . . . Сино-Зелена Лагуна хартија 50-ПК-имаме тони хартија и пликови, буквално! Продавница брендови Од Страна На Хартија и 2p Basics хартии боја име : Сино-Зелена лагуна. Големина : 12х12 - инчи / 305х305 Милиметри-Квадрат. Заврши : Треперлива Метална хартија со боја од двете страни. Тежина на основата на хартијата : 120 GSM (32/81lb Текст) - Квалитетна Хартија За Тежина На Текст-Преклоплива, повеќенаменска употреба (се Чувствува слично на хартијата за тежина на буквите). Овие Треперливи Метали порибено хартија Хартии имаат боја на двете страни (C2 S) и тие претставуваат целосна низа на популарни бои. Оваа метална и бисерна шарена хартија е експресно создадена за да даде треперлив ефект на секој проект кој повикува на трепет, метално внимание. Металик / бисер - киселина слободен (архивски) - ЕЦФ-Елементарен Хлор Слободен-ласерски компатибилен (ограничен од страна на поединечни печатач супстанција опсег) - не е наменет за инк-џет печатење ТЕМНИТЕ НИЈАНСИ нема да покажат печатење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата