• Свеж
Време на челик на мека кожа торба со меки кожни

Време на челик на мека кожа торба со меки кожни

DEN 399.84
Стока
Достапно е за нарачката

Кожата на крстот во движење ги испорачува сите стил и функционалност што ја очекувате од вкрстување во компактен дизајн. Направено од оригинална кожа, оваа торба ги одржува сите ваши најважни работи организирани без да ве принудува да влечете околу огромна, несмасна торба. Вклучете ја торбата со мека кожа крст.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата