• Свеж
Девојки знаме за печатење на знамето на грбот Танкини

Девојки знаме за печатење на знамето на грбот Танкини

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Додадете малку патриотски стил во нејзината летна гардероба со знамето на девојчињата со знамето на грбот Танкини од Wonder Nation. Направено од мек полиестер со малку спандекс за да обезбеди безбедно вклопување, овој костум има и мека полиестерска обвивка што нема да се чувствува абразивно на нејзината кожа. Врвот во стилот на Такини има долга должина со сеопфатна шема на starвезди и дизајн на крстот на крстот. На дното се карактеризира со црвена и бела шема со лента со еластична лента за половината без проблеми за лесно менување. Овој американски инспириран костим за капење е дизајниран со UPF 50+ UV заштита од сонце за да ги оштети зраците подалеку од нејзината деликатна кожа. Wonder Nation нуди најразлични удобни стилови за најразлични прилики и им овозможува на децата да бидат среќни, да се забавуваат и едноставно да бидат деца без да се грижат за тоа што го носат. Земајте го знамето на знамето на девојчињата на нација, „Танкини“ : Тело : 84% полиестер, 16% спандекс. Поставена : 100% полиестер. Сет за капење со 2 парчиња за девојки. Врвот : Сеопфатен шема на starвезди. Долг стил на танкин. Шпагети ленти со дизајн на крстот на крстот. Забавни бои. Внатрешно означување. Крајни : Цврста боја. Шорцеви. Ребреста еластична лента за половината. Целосно наредени. Измијте внатре надвор, машина за миење ладно, одделно или со слични бои, не бели, не се сува суво, веднаш извадете, не пеглајте.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата