• Свеж
Yukon опрема изолирана парка

Yukon опрема изолирана парка

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Изолираната парка на Yukon Gear 3/1 има 240g четкани, поли-трикот, цврста лагер. Тоа е разноврсна и тивка. Таа е водоотпорна и има надворешна обвивка за дишење, џебови со двојна страна со џебни капачиња, еластични манжетни за зглобовите и еластична половината. Yukon gear 3/1 изолирана парка : 240 G четкана, поли-трикот, цврста лагер. Разноврсна и тивка. Водоотпорен. Дише надворешна обвивка. Дво -странични влезни џебови со џебни капачиња. Еластични манжетни за зглобот. Еластична половината. Достапно во разновидни бои и големини.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата