• Свеж
Време и време женски и плус анорак палто со аспиратор за трим со крзно

Време и време женски и плус анорак палто со аспиратор за трим со крзно

DEN 799.68
Стока
Достапно е за нарачката

Земете го студот со време и готови палто на Анорак во тешка категорија на Тру. Колку е стилски колку што е топло, ова е сигурно дека ќе биде ваше кога ќе се борите со зимското време. Исклучиво на. Материјал : школка, постава и пополнување : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : опуштена. Тежина : тешка категорија. Јака : држач јака со прицврстен аспиратор. Затворање : Предно затворање на патент со предвремена плоча. Ракави : Долги со вградени плетени манжетни. Ockебови : Две предни џебови за размавта. Карактеристики : обвивка отпорна на вода; влечење на половината; отстранлив фасци на крзно на аспираторот; патент акценти; кадифен постава. Женски анорак на женски анорак од време и Tru.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата