• Свеж
Ловско Женски Дуксер Со Екипаж Со Долги Ракави Секојдневни Кошули Со Еднобојна Лабава Туника Женска Облека Пуловер Врвови Кафеава

Ловско Женски Дуксер Со Екипаж Со Долги Ракави Секојдневни Кошули Со Еднобојна Лабава Туника Женска Облека Пуловер Врвови Кафеава

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Почитуван Клиент : Добредојдовте Во Ловско!Доколку имате какви било прашања или ви треба помош, слободно контактирајте не. Со задоволство ќе ви служиме.Ви благодариме за изборот на нашата продавница! Со нетрпение очекуваме да ви обезбедиме квалитетни стоки и услуги.Ловско Женски Дуксер Со Екипаж Со Долги Ракави Секојдневни Кошули Со Еднобојна Лабава Туника Женски Врвови За Пуловер За Облека Кафеави Карактеристики : Модни женски врвови.Дизајнот со кружен врат ве прави привлечни. Можете да ја врзете страната или да ја наполните во шорцеви,, здолништа и видови панталони за да дадете стилски уличен изглед. Постојат модерни долго sleeves.It многу мода и ве прават толку убавина. Материјал : Полиестерокција : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : сезона на перење машини : четири сезони : вистинска големина ве молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Содржина на пакетот : 1 Компјутер женски врвови големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере Поголема Големина На Табелата : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37 "Должина : 67см/26.38" Рамо до ракав : 69см/27.17 "Вратот : 58см/22.83" Lovskoo Женски Crewneck Sweatshirt Долг Ракав Обични Кошули Со Еднобојна Лабава Туника Женска Облека Пуловер Врвови Кафеава. Материјал : Полиестер. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. Имајте убав ден!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата