• Свеж
Стратон Дома Декор Остава Модерни Стаклени Ѕидни Уметности Во Мулти-Боја

Стратон Дома Декор Остава Модерни Стаклени Ѕидни Уметности Во Мулти-Боја

DEN 460.80
Стока
Достапно е за нарачката

Овој пар украсни парчиња во рамка имаат повеќебојни тропски лисја на нивниот дизајн. Поканете ја природата во вашиот дом со овие крајбрежни парчиња декор, кои прават фантастичен додаток на просторот за живеење на кој му треба повеќе живот, боја и живост.Карактеристики : Материјал : 30% стакло, 30% МДФ, 30% хартија, 10% завршница на дрво : Повеќебоен број на предмети во комплет : 2а пар украсни уметнички дела со тропски дизајни, секое граничи со обоена дрвена рамка и покриено со стакло.Секое парче е подготвено да виси преку куки за пила.Секоја декоративна рамка лесно се чисти со влажно парче ткаенина за отстранување на прашина, нечистотија или дамки.Пар уметнички дела инспирирани од природата кои би биле совршени за сместување во дневната соба, ходникот или спалната соба.Направете го вашиот дом поживописен со секое извонредно дизајнирано парче тропски уметнички декор.Метод на закачување : Приложена ориентација за закачување на пила : Вертикална Форма : Правоаголна употреба во Затворен Простор само рачно изработени упатства за нега : избришете ги со влажна крпа спецификации : Димензии На Производот : 20"H x 16"W x 1"Dproduct Тежина : 3 фунти Стратон Домашен Декор Разнобојни Тропски Лисја Врамена Ѕидна Уметност Под Стакло, 16" x 20", Сет од 2 •Мерки 16" w x 1" D X 20" h •тежи 3 фунти •Димензиите на пакувањето Се 16,9" W X 2,8" d x 15,8" h •не е Потребно склопување •изработено од стакло, мдф, хартија И Дрво •Природно Дрво, Златни, Сини и розови нијанси •Лесно се вклопува и Се Меша Со Крајбрежен Или Тропски Стил На Украсување На Домот •Доаѓа Подготвен За Закачување Со Помош На Приложената закачалка За Пила на грбот, дополнителниот Висечки Хардвер Не Е вклучени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата