• Свеж
Оператор на прозорецот Толедо 63.5

Оператор на прозорецот Толедо 63.5

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Толедо хардвер им овозможува на нашите клиенти производи за супериорен квалитет направени од строги спецификации за да обезбедат извонредна безбедност. Нашите оператори на прозорци се засноваат на комбинација на најнова технологија и традиционална изработка со животна гаранција за механизам и завршна обработка. Хардверот Толедо е совршен за дизајнерите и сопствениците на домови кои бараат алтернатива што обезбедува различен квалитет, висока безбедност, убави дизајни и одлични завршувања. Мазна опрема тврд третман на челик од челик од челик од челик вклучува решение за комплет за завртки за лесна инсталација.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата