• Свеж
Тајни богатства женски и женски плус суперминка облека

Тајни богатства женски и женски плус суперминка облека

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Завршете го денот на луксузниот пат во суперминката облека од тајни богатства. Дизајнирано во супер меко чувство со детали за крзно на јака и манжетна, оваа облека дава модерна надградба на вашата пријатна колекција. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Отворен фронт; само-розна половината. Детали за крзно од крзно. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Фаукс крзно облека за жени од тајни богатства.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата