• Свеж
Contенски памучен спорт капри затегнат

Contенски памучен спорт капри затегнат

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Lookе изгледате симпатично и ќе се чувствувате пријатно во овие Данскин, сега женски памучен спорт Capri тесен! Овие хеланки се меки и се протегаат за да одговараат на вашето тело. Овие хеланки се исклучително удобни. Овие се задолжителни! Данскин сега женски памучен спорт Capri Тесен : Spandex/памук. Скриен џеб. Еластична лента за половината. Удобно. Машинско миење ладно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата