• Свеж
Плажа од кикирики 3'3 5'3 Област килим од Нурсон, сина

Плажа од кикирики 3'3 5'3 Област килим од Нурсон, сина

DEN 688.16
Стока
Достапно е за нарачката

Во најразлични радосни и утешни колекции со прекрасни дизајни што прикажуваат низа сцени со иконски кикирики, овие исклучително изработени, лесни за нега и долги теписи се стручно фабрикувани за да одат на далечина. Тие се едноставно совршени за области со голем сообраќај. Плажа од кикирики 3'3 "x 5'3" Област килим од Нурсон, сина : Нова дормат. Врзана боја. Ткаени. 100 проценти полиестер.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата