• Свеж
Ајомет Фустан Кошули За Мажи Кошула Со Долги Ракави Еднобојна Етничка Плажа Јога Врв

Ајомет Фустан Кошули За Мажи Кошула Со Долги Ракави Еднобојна Етничка Плажа Јога Врв

DEN 319.68
Стока
Достапно е за нарачката

Фустан Кошули За Мажи Кошула Со Долги Ракави Еднобојна Етничка Плажа Јога Топпул на затворање. Материјал : нашите машки кошули се изработени од лесни и памучни материјали погодни за кожата и се измиени за да ги направат повеќе дише, лесни и меки, погодни за машки лежерни кошули во секоја сезона. Класичен Дизајн : ова машко копче надолу има дизајн на копче и јака со манжетни во контрастна боја и се совпаѓа со класичен дизајн на џебот на градите. Тоа е исто така многу добар избор како кошули за облекување;. Разновиден Стил : оваа кошула со долги ракави може да се носи со полни или 3/4 ракави, а може да се носи и со шорцеви, секојдневни панталони, панталони за облекување, фармерки, секојдневни шорцеви итн. за различни стилови. Машка Мода : памучните кошули со копчиња се задолжителен предмет за мажите, без разлика дали станува збор за секојдневно слободно време, свадба, бизнис, одмор, мода, летна плажа, патувања и други прилики. Исклучителен Подарок : оваа машка кошула со копчиња е одличен машки моден предмет, а исто така е многу погодна како подарок за вашиот сопруг, татко, деца или пријатели, тоа е многу совршен подарок за мажи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата