• Свеж
Бос Бунгалов Фенис Трослоен Стол Рампа

Бос Бунгалов Фенис Трослоен Стол Рампа

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Маѓепсајте го вашиот простор Со Југозападна атмосфера. Донесете Време почитувани Западни и мајчин мотиви во вашиот дом. Одликувајќи се со традиционална ткаена текстилна уметност во неутрални бои. Секоја подлога за стол има димензии 18х18 инчи и е дебела 2 инчи . Три слоја облоги, горните и долните памучни слоеви плус централниот слој на полиестерско вата создаваат издржлива удобност што додава модерен талент на секој стол . Две комплети платнени врски на задните агли на овие перничиња за стол ви овозможуваат да ги прицврстите на стиловите на столот. Самото место е чисто. Микрофибер школка со памук и полиестер пополнете.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата