• Свеж
ГАС УСБ 3. Прекинувач За Споделување

ГАС УСБ 3. Прекинувач За Споделување

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Прекинувачот за Периферно Споделување 4Х4 УСБ 3.0 НА IOGEAR обезбедува погодно средство за споделување на четири USB уреди помеѓу четири различни компјутери. Црно. Должина На Кабелот : 72". УСБ 3.0 Тип б х 4 ДО УСБ 3.0 Тип а х 4.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата