• Свеж
Блескави Колекција Стерлинг Сребрена Овална Сече Сина Сафир Дами Пасијанс Невестински Ангажман Прстен, Големина 7.5

Блескави Колекција Стерлинг Сребрена Овална Сече Сина Сафир Дами Пасијанс Невестински Ангажман Прстен, Големина 7.5

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Оваа прекрасна ангажман Невестински Прстен функција 9х7 мм Сина Сафир во амбиент пасијанс. Целиот Син сафир е пенлив и 100% природен. СИТЕ наши производи СО бесплатна кутија за подароци и 100% гаранција За Задоволство. Синиот Сафир има многу темно сина боја-Бојата варира од фотографијата. ШКУ # ДР5575-4030-1,50 други големини на прстени може да се испорачаат порано. Повеќето прстени може да се променат големината.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата