• Свеж
Волш Патот Патека Мичиген Сувенир Винил Налепница Налепница Кампување Шатор Дизајн

Волш Патот Патека Мичиген Сувенир Винил Налепница Налепница Кампување Шатор Дизајн

DEN 143.04
Стока
Достапно е за нарачката

Карактеристики Волш Патека Мичиген Стапчиња на која било површина и е специјално дизајниран да се користи во автомобили или фрижидери, винил материјалот што се користи за производство на оваа налепница ја прави отпорна на суровата временска состојба и исто така е отпорна на избледување одржувајќи ја прекрасната графика светла и остра долго време.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата