• Свеж
7,5 'PowerConnect Snowy Berry дрво со двојна боја LED светла

7,5 'PowerConnect Snowy Berry дрво со двојна боја LED светла

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Додадете малку радост на вашиот дом за украси оваа празнична сезона со овој празничен производ. 7,5 'Power Connect Snowy Berry дрво со двојна боја LED светла : мерки високи 7,5' со дијаметар од 56 ". од топло бело до разнобојно. Контроли на прекинувачот за нозе 9 различни светлосни бои и активности. Сите метални шарки конструкција (гранки се прикачени на центарот на столбовите). Советите за гранка во форма на меморија не бараат обликување. Исечени со црвени бобинки и бело-врзани бор конуси. Вклучува цврсто преклопување на металното дрво. гаранција за светла. спакувани во картон за складирање на еднократно складирање.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата