• Свеж
Колонијална свеќа што не е издвоена свеќа - зимзелена - Дриплет - HR Burn of 6

Колонијална свеќа што не е издвоена свеќа - зимзелена - Дриплет - HR Burn of 6

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Блескава историја со колонијална свеќа. Нашите длабоки и богати осум-инчни неценети зимзелени класични свеќи за ладење имаат практично време на изгореници без капка до осум часа. Елегантно и софистицирано парче, нашите скратени свеќи носат здив на свеж воздух во вашиот дом dà © Cor. Овие десет-инчни свеќи имаат заоблена база за да обезбедат стабилност и поддршка потребна за повеќето држачи за затегнување. Нашите прикривки практично се капе без бавно горење. Повеќе од еден век, колонијалните свеќи предизвикаа радост, создадоа спомени и воспоставија пријатни агли во домовите. Ние се гордееме со нашата историја и со нетрпение очекуваме да се преселиме во иднината со истите вредности што ги започнавме со - посветеност на квалитетот и на нашите клиенти. Комплимент Секоја прилика : Овие затемнети свеќи имаат елегантен дизајн кој е погоден за забави, свадби и вечери за одмор, овие стапчиња за свеќи се совршени во поставувањето на елегантна вибрација и го надополнуваат скоро секој декор . Класик : Заболената база обезбедува потребна стабилност и поддршка За повеќето држачи за затегнување. Овие тавани создаваат топол сјај во секој простор . Evergreen : Длабоко заситена, зимзелена е инспирирана од богатите нијанси на природата . Изгори : Изработено со восок со висок квалитет за да создадете мазно, чисто, практично искуство без капење. Овие памучни фитили на памук произведуваат чиста изгореница, произведувајќи тешко саѓи . внимателно изработено : внимателно произведено за да ви го даде најдоброто искуство со вашата свеќа. Секој пакет содржи шест свеќи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата