• Свеж
Лументо Женски Летни Врвни Маици Со Цветни Принтови В Врвови На Резервоарот За Вратот Мека Блуза Пуловер Без Ракави Кафе

Лументо Женски Летни Врвни Маици Со Цветни Принтови В Врвови На Резервоарот За Вратот Мека Блуза Пуловер Без Ракави Кафе

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Ками Елек Резервоар Блузи Блуза Тип На Шема : Печатена Боја : Црна, Зелена, Сина, Светло Сина, Кафе Сива (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестерски Спандекс Деколте : V Ѓердан : Должина На Колковите Должина На Ракавот : Без Ракави Сезона : Пролет, летни Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Карактеристики На Плажа : 1. Опуштената силуета, удобна, течна, дише ја прави оваа безвременска мода на врвот на резервоарот, што ве прави и шик и класичен.2. Лесен, мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека, лесно создава убава женска фигура.3. Ветровитата блуза лесно се носи со фармерки, шорцеви и хеланки, носете како секојдневни врвови, кошула за работна облека.4. Секојдневен стил, погоден за работа, канцеларија, датум и враќање дома.Содржина на пакетот : 1 х Елек (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Елек, Резервоар, Маици Блузи, Маица, Широка Маица, Летни Врвови Блуза, Летна Кошула, Основни Врвови. Материјал-95%Полиестер 5%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Летните Врвови За Жени Имаат Секси Дизајн На Деколте На Вратот V, Блузи Без Ракави За Жени, Секојдневен Лабав Стил, Течни Блузи За Резервоари, Маици За Нишање, Цветни Врвови За Печатење, Слатки Маици за Облека за Плажа, Трендовски и Елегантен. Повод-Погоден За Секојдневен Секојдневен Изглед и Сите Прилики Особено За Училиште,канцеларија,забави,клубови и Состаноци.Ќе Добиете Комплименти Кога Ќе Го Носите Овој Резервоар. Натпревар-Симпатична Секси Дизајн Пар Совршено Со Вашите Панталони, Хеланки, Шорцеви, Јакни за Кул Секојдневен Изглед, Ве Прават Поубави и Модерни.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата