• Свеж
Ниуер Краток Комбинезон За Женски Копчиња Секојдневен Резервоар Без Ракави Без Ракави Летна Една Облека Со Џебови

Ниуер Краток Комбинезон За Женски Копчиња Секојдневен Резервоар Без Ракави Без Ракави Летна Една Облека Со Џебови

DEN 990.08
Стока
Достапно е за нарачката

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Комбинезон За Вратот Со Лажичка, Краток Ромпер Без Ракави, Секојдневен Лабав Костим За Играње, Еластичен Појас Тип На Боди : Цврст Дизајн На Боја : Копче, Еластичен Струк, Врвка За Влечење, Со Џебна Боја : Црвена, Зелена, Сина, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : Должина На Вратот Со Лажичка : Мини Должини Должина На Ракавот : Сезона Без Ракави : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Овој цврст краток ромпер има некои еластични, удобни и стилски, што недостасува во вашиот плакар.2. Оваа елегантна ромпер функција со лажичка вратот, копчето, еластична половината, која е лесно да се облекуваат и се облекуваат надолу.3. Дизајнот на секојдневен стил може да го покаже вашиот личен шарм и фасцинантна фигура, правејќи да се издвојувате од толпата.4. Совршен фустан за плажа, дом, секојдневно, работа, запознавање, шопинг, работа, канцеларија, одмор, костум за сите прилики.5. Прецизното шиење со уредно кроење го прави овој комбинезон текстура и популарен, може да се даде и како уникатен подарок за вашите женски пријатели или семејство.Содржина на пакетот : 1 х Женски Летен Комбинезон (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Комбинезон За Вратот, Краток Ромпер Без Ракави, Костим За Летна Плажа, Каузално Лабаво Боди. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Дизајн-Секојдневен комбинезон за вратот со лажичка, краток ромпер со копчиња, еластичен костим за играње на половината без ракави, трендовски и елегантен. Повод-Едноставен и природен дизајн го прави овој комбинезон совршен за работа, секојдневна, празнична забава, пикник, секојдневно носење. Мерење-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. Совети : табелата со генерички големини не е нашата големина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата