• Свеж
Мовадо Женски Храбар Сончев Часовник Аналоген Кварц 3600475

Мовадо Женски Храбар Сончев Часовник Аналоген Кварц 3600475

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Од Колекцијата На Смели Часовници Со Средна Големина Movado Полиран часовник со бирање на сончеви зраци, движење на кварц со точки и раце отпорен на вода на 3 Атмрунд ip кутија од розово злато од нерѓосувачки челик, 36mm (1,42")роуз голдтон сончев бирач Со К1 кристалсунреј точка и рачна рефлектирачка метализација на златен тон со стап час индекслејд ремен, 17мм (0,7")Брава За Распоредување увезена од колекцијата на задебелени часовници movado со средна големина. Полиран часовник со бирање на сончеви зраци, точка и раце. Швајцарско кварцно движење. Вода отпорна на 3 БАНКОМАТИ. Тркалезна ип роза злато нерѓосувачки челик случај, 36мм (1.42"). Роуз голдтон сончев бирање Со К1 кристал. Сончевата точка и рацете. Рефлектирачки златен тон метализација со стап час индекс. Кожен ремен, 17мм (0,7"). Бравата на распоредувачот. Увезени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата