• Свеж
Граѓанин Хтм Еко-Диск Црн И Кафеав Бирање Машки Часовник АВ1146-55Ч

Граѓанин Хтм Еко-Диск Црн И Кафеав Бирање Машки Часовник АВ1146-55Ч

DEN 928.00
Стока
Достапно е за нарачката

Црна и Кафеава бирање подобрена со прозрачна роза злато тон раце. Сребрен тон нерѓосувачки челик случај со двобоен (сребрен тон и розов златен тон) нерѓосувачки челик бенд. Еко-Возење движење. 100 метри / 330 стапки водоотпорност. Фиксна рамка. Минерален кристал Отпорен На гребење. Цврст случај. Распоредување со затворач За Ослободување На Копчето. Повлечете / Притиснете круна. Големина на куќиштето 40 мм х 11 мм. Бенд 21 мм х 8,5 инчи. Граѓанин AW1146 - 55h Htm часовник. Часовници. Граѓански Калибар Еко-Диск J810. ХТМ. Унисекс, Возрасни.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата