• Свеж
Беркли Плетенка Суперлајн, Ниско-Вис Зелена, 10лб тест

Беркли Плетенка Суперлајн, Ниско-Вис Зелена, 10лб тест

DEN 367.84
Стока
Достапно е за нарачката

ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ : со суперлини за да одговараат на вашите најтешки барања, риболовната линија беркли тешка ви помага да победите во секоја борба и да слетате на секој залак. РАСТОЈАНИЕТО Е ВАЖНО : Оваа риболовна линија со плетенка овозможува тивки фрлања без напор кои обезбедуваат максимално растојание за да ја спуштите вашата мамка точно таму каде што сакате. Поради оваа посветеност можеме со сигурност да кажеме - ја завршивме науката.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата