• Свеж
Плод На Разбојот Женско Меко Рамно Плетено Без Пакување Чорапи За Шоу

Плод На Разбојот Женско Меко Рамно Плетено Без Пакување Чорапи За Шоу

DEN 239.52
Стока
Достапно е за нарачката

Ултра меки женски чорапи без шоу дизајнирани за рамна плетена конструкција за секојдневно носење за мазна, лесна удобност спандексот од полиестерско Предиво со мек на допир обезбедува контурно вклопување и џеб со потпетици со бод го одржува чорапот На место Живописни бои и дизајн на мали ленти со мрежа Одговара на женската средна големина на чевли 4-10 Засилена пета и пети за издржливост 97% Полиестер, 3% Спандекс Направен со исклучително меко предиво од полиестер, женскиот рамен плетен без шоу чорапи со светли бои и решетка дизајнот на мали ленти е секојдневно суштинско значење. Овие Плодови на Разбојот обичните основни чорапи во пакет од 10 парови даваат мазна, лесна удобност и имаат допир На Спандекс за правилно вклопување. Одговара на женската големина на чевли 4-10.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата