• Свеж
Епсон Т Кларија Оригинално Мастило Со Висок Капацитет Црно И Стандарден Капацитет Кертриџ Во Боја Комбо Пакет

Епсон Т Кларија Оригинално Мастило Со Висок Капацитет Црно И Стандарден Капацитет Кертриџ Во Боја Комбо Пакет

DEN 1168.00
Стока
Достапно е за нарачката

Со три индивидуални касети со мастило во боја (Цијан, Магента, Жолта) и еден пигмент Кертриџ Со Црно мастило, овој комплет Мастило Кларија обезбедува живописна боја и остар текст за долготрајни, висококвалитетни резултати. Системот за печатење епсон е дизајниран да се користи исклучиво со Оригинални Касети Епсон. Употребата на не-вистинско мастило може да предизвика оштетување што не е покриено со ограничената гаранција на печатачот. Системот за печатење епсон е дизајниран да се користи исклучиво со Оригинални Касети Епсон. Употребата на не-вистинско мастило може да предизвика оштетување што не е покриено со ограничената гаранција на печатачот. Остар текст и брилијантна боја за висококвалитетни резултати. Мастило за брзо сушење. Брилијантни отпечатоци и на обична и на сјајна хартија. Практични индивидуални касети со мастило. Компатибилни Печатачи-XP-5100, WF-2860.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата