• Свеж
Комплет за завеси за прозорец за прозорци во Лалит

Комплет за завеси за прозорец за прозорци во Лалит

DEN 460.48
Стока
Достапно е за нарачката

Засилете ја драмата на вашата елегантна дневна соба со додавање на овие лалитни цветни бранови, вклучени модни завеси за прозорци. Нивните карактеристики вклучуваат намалување на бучавата, затемнување на просторијата, изолација за заштеда на енергија и заштита од сурова сончева светлина. Прекрасно направени, тие ќе ги обликуваат вашите прозорци додека чуваат несакана светлина, правејќи го вашиот простор за живеење уште пожесток. Закачете ги во вашиот дом денес и направете ги во фокусна точка на секоја просторија што ќе ја изберете. Се одликува со лесен за слајд пол за елегантен изглед и лесен за лизгање. Елегантен и ажуриран цветен бран вклучен дизајн. Вклучува 4 панели за завеси. Машината што се мие во ладна вода, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско и топло железо по потреба.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата