• Свеж
Империјал 1 5CT TDW Diamond 10K бело злато моден прстен

Империјал 1 5CT TDW Diamond 10K бело злато моден прстен

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Забавно и флерт, овој пенлив дијамантски прстен е обичен стил што ќе избере да го носи секој ден. Модерен во 10к бело злато, овој блескав дизајн има тркалезни композити со дијаманти, поставени во рамки во форма на квадрат, на врвот на полирана сплит. Сјајни со дијаманти и светло полиран сјај, овој империјален дијамантски моден прстен е сигурно дека ќе го воодушеви. Империјал 1/5 CT TDW Diamond 10 K бело злато моден прстен (H-I, I2).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата