• Свеж
Лесни работи од лесна улица, женски лаури, отпорни на затнување чевли за затнување

Лесни работи од лесна улица, женски лаури, отпорни на затнување чевли за затнување

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Лесно абење е едноставно со лесни дела "Лори ". Конструиран со отстранлив контурен стапало што е неверојатно поставено за рамнотежа и стабилност. Чашата за колачиња и потпетици на лакот гарантира дека ќе останете удобни во текот на целиот ден. Оваа разумна силуета за чекор-ин-вметнување има внатрешна кора за истегнување за вклопување. Лесно се лизга/исклучува кога сте во движење. Меката обвивка за трикот се чувствува фантастично на подножјето. Изградена на не-обележување, лесен отпорен на лизгање на лизгање за тоа дополнително влечење под нозете. 2 инчи пета. Ексклузивен систем за лесно движење за про-удобност. Заоблена пети. Подготвена топлина и внатре во Гор за истегнување за вклопување и врвна удобност. Отстранлив анти-микробно стапало. Отпорна на лизгање на надворешната страна.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата