• Свеж
Brinley Co. Commentенска тркалезна пети удобност одговара на класичните пумпи

Brinley Co. Commentенска тркалезна пети удобност одговара на класичните пумпи

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Погледнете полиран од ден-на-ноќ во патенти за завршница на патенти од Brinley Co. Овие стилски пумпи имаат врвни кожни кожни кожни, додека класичните тркалезни прсти и мислат дека потпетиците од мачиња го комплетираат дизајнот. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на шест. Забележете дека мерењата може да варираат малку по големина. Brinley Co. Commentенска тркалезна пети удобност одговара на класични пумпи : Стил : пумпи. Материјал : Фаукс кожа. Облик на пети : круг. Висина/тип на пета : 2.1 "Чудно маче. Платформа Висина : 0,1" Платформа. Ширина : Средна. Поставена : Нема постава. Ѓон : мазна гума. Подножје : Подготвено. Горна/надворешна материјал : Кожа/гума за патенти. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата