• Свеж
Девојки за девојки на Дел Клуб Дел Клуб Дел Клуб Белко

Девојки за девојки на Дел Клуб Дел Клуб Дел Клуб Белко

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Поканата „Беверли Хилс Поло Клуб“ е стилски, траен и супер удобен. Одликувајќи се со синтетички и текстилен горниот дел што лесно брише чисто, а трајна надворешна плоча значи дека може да игра безбедно каде и да оди. Таа ќе сака дека тие се лесни / лесни со една прилагодлива лента што го обезбедува чевлите на место за удобно вклопување. Затворање на кука и јамка. Единечна лента. Повлечете го јазичето. Перниче со нозе.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата