• Свеж
Подарок Мажите Костими За Капење Дозвола, Машки Пет-точка Брзо Сушење Спортски Сурфање Печатење Плус Големина Крајбрежје Одмор Плажа Шорцеви Пливање Стебла

Подарок Мажите Костими За Капење Дозвола, Машки Пет-точка Брзо Сушење Спортски Сурфање Печатење Плус Големина Крајбрежје Одмор

DEN 287.84
Стока
Достапно е за нарачката

Машки 5 поени рамен агол ајкула кожа топла пролет анти-непријатно возрасни еднобојни пливање Шорцеви Функција : Сезона : сите Одбор шорцеви погоден за атлетски / мускулна изградена, покажува вашата убава крива.Стеблата за пливање се погодни за сите прилики, и за внатрешни и за надворешни активности. Како што се : одење,трчање,теретана,пливање, на плажа или дома итн. Лесни удобни шорцеви за пливање што дишат, лесна и брза сува ткаенина, покриен еластичен појас со врвка за влечење. Кратки костими за капење совршени за пливање, сурфање, релаксирање на сонце, играње плажа или базен, пливање, трчање и тренинг. Содржина на пакетот : 1 х пливање панталони големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Колк : 112см/44.09 "Должина : 48см/18.90" препорачана тежина : 50КГ . Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Колк : 117см/46.06 "Должина : 49см/19.29" препорачана тежина : 50-60КГ . Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Колк : 123см/48.43 "Должина : 50см/19.69" препорачана тежина : 60-65КГ . Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Хип : 129см/50.79 "Должина : 51см/20.08" препорачана тежина : 65-75КГ . Големина : ХХХЛ Големина. : 3x-Голем t САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Колк : 135cm/53.15 "Должина : 52cm/20.47" препорачана тежина : 75-85 KG . Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Голем t САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Колк : 148cm/58.27 "Должина : 53cm/20.87" препорачана тежина : 85-100kg Мажи Костими За Капење Дозвола. Мажи Костим За Капење. Машки Пет точки Брзо Сушење Спортско Сурфање Печатење Плус Големина Крајбрежен Одмор Плажа Шорцеви Пливање стебла.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата