• Свеж
Ентинеа Машки Џемпер Од Кардиган Тенок Палто Со Долги Ракави Кардиган Su Јакна КОСТУМ XXL Темно Сива Боја

Ентинеа Машки Џемпер Од Кардиган Тенок Палто Со Долги Ракави Кардиган Su Јакна КОСТУМ XXL Темно Сива Боја

DEN 319.68
Стока
Достапно е за нарачката

Ентинеа Машки Џемпер Од Кардиган Тенок Палто Со Долги Ракави Кардиган Su Јакна КОСТУМ XXL Темно Сива Сезона : umn и зима. Пол : Мажи. Повод : Дневно, Забава. Должина На Облека : Редовна. Тип На Шема : Цврст. Стил : Мода, Слободно Време. Должина На Ракавот : Долго. Што добивате : 1 компјутер Шема На Палта : . Големина : М Должина : 62см/24.41" Биста : 100см/39.37" Ракав : 59см/23.23" Рамо : 42см/16.54"Големина : Л Должина : 64см/25.20" Биста : 104см/40.94" Ракав : 60см/23.62" Рамо : 43см/16.93"Големина : XL Должина : 66см/25.98" биста : 108см/42.52" ракав : 61см/24.02" рамо : 44см/17.32"големина : ххл Должина : 68см/26.77" биста : 112см/44.09" ракав : 62см/24.41" рамо : 45см/17.72"големина : хххл ДОЛЖИНА : 70см/27.56" биста : 116см/45.67" ракав : 63см/24.80" рамо : 46см/18.11" ① карактеристики : повеќебојни Кардигански џемпери со Долги Ракави за мажи, јака Од Шал, лабаво вклопување, цврста боја, два Џебови За Лепенки, затворање на копчиња, меки дебели Џемпери јакни ве одржува топло и удобно. €Материјал : 20% памук + 80% акрилик, ткаенина со добар квалитет, добра способност за нежност и пропустливост на воздухот, еластична, пријателска за кожата, без пилинг, мека и лесна ткаенина создава опуштено вклопување. Густа и топла, ќе ве прегрне токму во студените денови на пријатен начин. €Натпревар€ : овој стилски кардиган со јака од Шал може да биде поврзан со свечена кошула и вратоврска, или да одговара со свечени панталони, секојдневни панталони, чино и фармерки. и, исто така, може да го откопча за да има модерен отворен преден џемпер елек. ®Прилика : Совршен За работа, запознавање, забава, вечера, бизнис, вокација, училиште, состанок, интервјуа, па дури и атлетски или секојдневни секојдневни прилики. Најдобар избор во пролет ,umn и зима. ①НЕГА И ВНИМАНИЕ на ОБЛЕКАТА● : Миење Раце или миење машини, не избелувајте. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на време и ние ќе ви дадеме задоволително решение.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата